ДНЗ №16

Українські вечорниці

19 січ. 2022
Організація харчування
Зустріч з представниками батьківських громад груп.

17 груд. 2021
Свято Миколая
Лялькова вистава "Торбинка Миколая"

Організація харчування в ДНЗ

Відповідно до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305

Які ж відбулись позитивні зміни у дитячому харчуванні?
   Збільшено кількість споживання: фруктів, овочів, м'яса, риби, молока та кисломолочних продуктів, м'яса риби, круп та бобових.
  Обмежено кількість споживання: солі та цукру, жиріврослинного та тваринного походження.
    Зменшено кількість споживання: хлібобулочних виробів та картоплі.
  Виключено: ковбасні вироби, рибні, мясні та плодовоовочеві консерви, кондитерські вироби.

Зверніть увагу, що вартість дітодня за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста  у 2022 році становить:

для дітей віком від 1 до 3 років з трьохразовим харчуванням – 29,71 грн,

для дітей віком від 3 до 10 років з трьохразовим харчуванням – 39,74 грн.

Згідно рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 16.09.2021 № 275 «Про організацію харчування в закладах освіти у 2022 році» звільнити від батьківської плати за харчування дітей пільгових категорій у дошкільних навчальних закладах міста, ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ"№9 та ЕНВК "ЗНЗ-ДНЗ"№6 у таких розмірах:

• 100% за дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • 100% за дітей, які потребують корекції розумового та фізичного розвитку;
  • 100% за дітей-інвалідів;
  • 100% за дітей з малозабезпечених сімей;
  • 100% за дітей, з родин вимушених переселенців, які перебувають на території м.Енергодар, з АР Крим, м.Севастополя, Донецької та Луганської обл.;
  • 100% за дітей з сімей військовослужбовців - учасників АТО;
  • 100% за дітей із сімей загиблих військовослужбовців-учасників бойових дій;
  • 50% за дітей з багатодітних сімей.

Для отримання пільг на сплату за харчування у ЗДО потрібно надати до управління освіти такі документи:

Діти із багатодітних сімей:

• посвідчення батьків багатодітної сім'ї;
  • свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти із малозабезпечених сімей:

• довідка з управління праці та соціального захисту населення (оригінал);
  • свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування:

• виписка рішення про опікунство (копія);
  • свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти, які потребують корекції розумового та фізичного розвитку:

• витяг з протоколу діагностичного засідання ПМПК (копія з № та датою засідання);

Діти - інваліди:

• посвідчення матері (батька) дитини - інваліда;
  • медичний висновок на дитину - інваліда;
  • свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти з родин вимушених переселенців, які перебувають на території м. Енергодар, з Автономної республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей:

• довідка про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (копія);
  • довідка з Енергодарського центра зайнятості або довідка з міста роботи (оригінал);
  • свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти із сімей військовослужбовців – учасників антитерористичної операції (АТО):

{                   ·         довідка з військової частини, що учасник (батько) на даний момент перебуває в зоні антитерористичної операції (оригінал);

{                   ·         свідоцтво про народження дитини (копія).

Для оформлення пільг на оплату за харчування необхідно звернутися до сектору організації харчування (управління освіти за адресою: пр. Будівельників 21,  2-й поверх, каб. №4 та надати документи за Переліком).

Увага! Прийом батьків здійснюється завідувачем сектору щоденно у робочі дні з 08.00 до 16.00 (у п’ятницю - з 08.00 до 15.00). Обідня перерва з 12.00 до 13.00.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 6-15-02 (Дуда Валентина Миколаївна).